EMOCJONUJĄCY FINAŁ COLNAGO LANG TEAM RACE NA KASZUBACH

28.08.2016

Fantastyczna pogoda, cudowna atmosfera i wielkie emocje na ostatniej prostej - tak wyglądały finałowe zawody Colnago Lang Team Race w Bytowie. W tym roku ponad 3000 osób wzięło udział w cyklu wyścigów szosowych dla amatorów. Na Kaszubach najszybsi okazali się Piotr Osiński i Agnieszka Sikora na dystansie Maxi, a Mateusz Stasiak i Klaudia Seremak triumfowali na Mini.

KOLARSKI FINISZ WAKACJI W BYTOWIE

26.08.2016

W ostatni weekend wakacji warto wziąć przykład z setek kolarzy i zaglądnąć do Bytowa. Na przepięknych kaszubskich terenach odbędzie się ostatni w sezonie wyścig Colnago Lang Team Race.

CZESŁAW LANG ZAPRASZA KOLARZY W RODZINNE STRONY

26.08.2016

Bytów i okolice wychowały wspaniałych kolarzy w osobach Czesława Langa, czy Andrzeja Kaisera, a teraz goszczą amatorów, którzy chcą się poczuć jak zawodowcy na Colnago Lang Team Race. Dyrektor Generalny Lang Team opowiada o swoich doświadczeniach, trasie wyścigu i wspaniałej kolarskiej atmosferze, która z kwitnie z roku na rok i ściąga na Kaszuby tłumy fanów szosy.

„KASZUBSKI WILK” NIE CHCE ZAWIEŚĆ KIBICÓW

26.08.2016

Podczas ostatniego w sezonie szosowego wyścigu z cyklu Colnago Lang Team Race w Bytowie na najgorętszy doping może liczyć Andrzej Kaiser. „Kaszubski wilk” jest nieodłącznie związany z tym rejonem. Mimo 42 lat na karku utrzymuje świetną formę.

Pasjonująca walka na szosie w Krokowej

31.07.2016

Słońce, szosa i rower - w taki sposób prawie 600 spędziło piękną niedzielę na wyścigu Colnago Lang Team Race w Krokowej. Zwycięstwa na dystansie maxi odnieśli Daniel Majkowski (FTI Racing Team) i Monika Szotowicz (STC Stargard), a na mini najszybsi okazali się Kacper Wiszniewski (Cartusia Kartuzy) i Agnieszka Sikora (Activejet).

NIE WYOBRAŻAM SOBIE KROKOWEJ BEZ ROWERÓW

30.07.2016

Wójt Gminy Krokowa Henryk Doering nie wyobraża już sobie swojego regionu bez rowerów. Dzięki corocznej współpracy z Lang Teamem i organizacją imprez dla amatorów w Krokowej inwestuje się w turystykę rowerową, która pozwala odkryć całym rodzinom przepiękne zakątki tego nadmorskiego rejonu.

PÓŁMETEK WAKACJI? TYLKO NA ROWERZE W KROKOWEJ

29.07.2016

Jak najprzyjemniej spędzić półmetek wakacji? Najlepiej wsiąść na rower i pojawić się w Krokowej. W niedzielę 31 lipca fani szosy będą mogli zmierzyć się w wyścigu Colnago Lang Team Race. Dzień wcześniej odbędzie się Krokowa Lang Team Maraton MTB.

KOLARSKI PELETON COLNAGO LANG TEAM RACE W WARSZAWIE

29.05.2016

Piotr Osiński (GK STG) oraz Agnieszka Sikora (Active Jet) uzyskali najlepsze czasy na dystansie Maxi podczas Colnago Lang Team Race w warszawskim Wilanowie. W drugie tegorocznej edycji kolarskich wyścigów szosowych dla amatorów wystartowało ponad pięciuset uczestników.

SPRAWDŹ KOLARSKĄ FORMĘ NA TRASIE W WARSZAWIE

25.05.2016

Warszawski Wilanów będzie gospodarzem drugiej w tym roku edycji Colnago Lang Team Race. Szosowy wyścig kolarski dla amatorów odbędzie się w najbliższą niedzielę 29 maja. Na starcie pojawi się wiele gwiazd sprzed lat, między innymi Czesław Lang i Krzysztof Sujka. Zapisy trwają.

« Poprzednia , 1 , 2 , Następna »